Migrate Wizard (2.0.3) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: username
sv: användarnamn

en: password
sv: lösenord

en: Vocabularies
sv: Vokabulärer

en: key
sv: nyckel

en: Database
sv: Databas

en: Fields
sv: Fält

en: Users
sv: Användare

en: Key
sv: Nyckel

en: id
sv: ID

en: Teaser length
sv: Längd på ingress

en: Target
sv: Mål

en: database
sv: databas

en: Migration
sv: Migrering

en: host
sv: värd

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Default translation
sv: Förvald översättning

en: Machine name of the node type.
sv: Maskinläsbart namn för nodtypen.

en: Help text for the node type.
sv: Hjälptext för nodtypen.

en: Title label.
sv: Etikett för titel.

en: Language for this term.
sv: Språk för denna term.
