Migrate Wizard (2.0.4) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: username
pl: nazwa użytkownika

en: password
pl: hasło

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: key
pl: klucz

en: Database
pl: Baza danych

en: Fields
pl: Pola

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Key
pl: Klucz

en: Teaser length
pl: Długość skrótu

en: Target
pl: Cel

en: Migration
pl: Migracja

en: Import users
pl: Importuj użytkowników

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Default translation
pl: Domyślne tłumaczenie

en: Machine name of the node type.
pl: Identyfikator systemowy typu zawartości.

en: Human name of the node type.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa typu węzła.

en: Description of the node type.
pl: Opis typu węzła.

en: Help text for the node type.
pl: Tekst pomocy dla tego typu węzła.

en: Title label.
pl: Etykieta tytułu.

en: Flag.
pl: Znacznik.

en: The original type.
pl: Oryginalny typ.

en: Flag indicating the node type is enable
pl: Znacznik informujący o tym, czy ten typ węzła jest włączony

en: base node.
pl: węzeł bazowy.

en: The field_collection_item id
pl: Identyfikator field_collection_item

en: The field_collection_item revision id
pl: Identyfikator wersji field_collection_item

en: The field_collection bundle
pl: Zestaw field_collection

en: The field_collection field_name
pl: Nazwa pola field_collection

en: Language for this term.
pl: Język dla tego terminu.

en: Term name translation.
pl: Tłumaczenie nazwy terminu.

en: Term description translation.
pl: Tłumaczenie opisu terminu.
