Migrate Wizard (2.0.5-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: Vocabularies
os: Дзырдуæттæ
