Migrate Wizard (2.0.6-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Target
ug: ئوبيېكت

en: @remote could not be saved to @path.
ug: remote ساقلىيالمىدى @path.
