Migrate Wizard (2.0.8-alpha1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Vocabularies
bo: སྤྱི་མིང

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
