Migrate Wizard (3.0.2) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: username
th: ชื่อผู้ใช้

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Key
th: คีย์

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.

en: Migration
th: การโยกย้าย

en: host
th: โฮสต์

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง

en: Default translation
th: แปลค่าเริ่มต้น
