Migrate Wizard (3.0.3) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Description
af: Beskrywing

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Users
af: Gebruikers

en: Database username
af: Databasis-geruikersnaam

en: Database password
af: Databasis-wagwoord

en: Database name
af: Databasisnaam

en: Database host
af: Databasis-masjien

en: Database port
af: Databasis-poort
