Migrate Wizard (3.0.3) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Fields
bs: Polja

en: Users
bs: Korisnici

en: Database username
bs: Korisničko ime za bazu podataka

en: Database password
bs: Lozinka za bazu podataka

en: Database name
bs: Naziv baze podataka
