Migrate Wizard (3.0.3) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Database username
hy: Տվյալների բազայի օգտագործողի անունը

en: Database password
hy: Տվյալների բազայի գաղտնաբառը

en: Database name
hy: Տվյալների բազայի անվանումը

en: Database host
hy: Տվյալների բազայի հոսթը

en: Database port
hy: Տվյալների բազայի պորտը
