Migrate Wizard (3.0.3) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Users
lt: Nariai

en: Database username
lt: Duomenų bazės vartotojo vardas

en: Database password
lt: Duomenų bazės slaptažodis

en: Database name
lt: Duomenų bazės pavadinimas

en: Key
lt: Raktas

en: Database host
lt: Duomenų bazių serveris

en: Database port
lt: Duomenų bazės šliuzas
