Migrate Wizard (3.0.3) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Users
sl: Uporabniki

en: Database username
sl: Uporabnik podatkovne baze

en: Database password
sl: Geslo podatkovne baze

en: Database name
sl: Ime podatkovne baze

en: Key
sl: Ključ

en: Database host
sl: Naslov strežnika podatkovne baze

en: Database port
sl: Vrata strežnika podatkovne baze
