Migrate Wizard (3.0.4) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Fields
ar: الحقول

en: Users
ar: المستخدمين

en: Database username
ar: اسم مستخدم قاعدة البيانات

en: Database password
ar: كلمة مرور قاعدة البيانات

en: Database name
ar: اسم قاعدة البيانات

en: Key
ar: المفتاح

en: Database host
ar: مستضيف قاعدة البيانات

en: Teaser length
ar: طول الموجز

en: Database port
ar: منفذ قاعدة البيانات

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
