Migrate Wizard (3.0.4) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Vocabularies
fa: واژگان‌ها

en: Database
fa: پایگاه داده

en: Fields
fa: فیلدها

en: Id
fa: شناسه

en: Users
fa: کاربران

en: Database username
fa: نام کاربری پایگاه داده

en: Database password
fa: گذرواژه پایگاه داده

en: Database name
fa: نام پایگاه داده

en: Key
fa: کلید

en: Database host
fa: میزبان پایگاه داده

en: Target
fa: مقصد

en: Database port
fa: درگاه پایگاه داده
