Migrate Wizard (3.0.4) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Database username
de: Datebank-Benutzer

en: Database password
de: Datebank-Passwort

en: Database name
de: Datebank-Name

en: Key
de: Taste

en: Database host
de: Datebank-Host

en: Database port
de: Datebank-Port
