Migrate Wizard (3.0.4) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Database username
mn: Өгөгдлийн сангийн хэрэглэгчийн нэр

en: Database password
mn: Өгөгдлийн сангийн нууц үг

en: Database name
mn: Өгөгдлийн сангийн нэр

en: Database host
mn: Өгөгдлийн сангийн толгой компьютер

en: Database port
mn: Өгөгдлийн сангийн порт
