Migrate Wizard (3.0.4) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: edit
fa: تدوین

en: Save
fa: ذخیره

en: Vocabularies
fa: لغتنامه‌ها

en: Database
fa: مخزن داده

en: Fields
fa: میدانها

en: Id
fa: هویت

en: Users
fa: کاربران

en: Database username
fa: نام کاربری مخزن داده

en: Database password
fa: رمز مخزن داده

en: Database name
fa: نام مخزن داده

en: Key
fa: کلید

en: Target
fa: مقصد
