Migrate Wizard (3.0.5) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Database username
dz: གནས་་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་མིང་

en: Database password
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་ཆོག་ཡིག་

en: Database name
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་མིང་

en: Database host
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་ཧོསཊི་

en: Database port
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་འདྲེན་ལམ་
