Migrate Wizard (3.0.5) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Fields
eo: Kampoj

en: Users
eo: Uzantoj

en: Database username
eo: Datumbaza uzantnomo

en: Database password
eo: Datumbaza pasvorto

en: Database name
eo: Datumbaza nomo

en: Database host
eo: Datumbaza gastiganto

en: Database port
eo: Datumbaza pordo
