Migrate Wizard (3.0.5) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: Fields
hr: Polja

en: Users
hr: Korisnici

en: Database username
hr: Ime korisnika baze podataka

en: Database password
hr: Lozinka baze podataka

en: Database name
hr: Naziv baze podataka

en: Key
hr: Ključ

en: Database host
hr: Poslužitelj baze podataka

en: Database port
hr: Port baze podataka
