Migrate Wizard (3.0.5) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Database username
ku: ناوی تێپەڕبوونی بنکەی دراوە

en: Database password
ku: وشەی نهێنی بنکەی دراوە

en: Database name
ku: ناوی بنکه‌دراوه‌

en: Key
ku: کلیل

en: Database host
ku: خانەخوێی بنکەی دراوە

en: Database port
ku: دەروازەی بنکەی دراوە
