Migrate Wizard (3.0.5) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Database username
mr: Database सदस्यनाम

en: Database password
mr: Database संकेताक्षर

en: Database name
mr: डेटाबेसचे नाव
