Migrate Wizard (3.0.5) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Database username
si: Database භාවිතා කරන නම

en: Database password
si: Database භාවිතා කරන මුරපදය

en: Database name
si: Database නම
