Migrate Wizard (3.0.5) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Vocabularies
sq: Fjalorët

en: Users
sq: Përdorues

en: Database username
sq: Përdoruesi i bazës së të dhënave

en: Database password
sq: Fjalëkalimi për databazën

en: Database name
sq: Emri i bazës së të dhënave

en: Database host
sq: Hosti i bazës së të dhënave

en: Database port
sq: Porti i bazës së të dhënave
