Migrate Wizard (3.0.5) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Database username
sr: Корисничко име за приступ бази података

en: Database password
sr: Лозинка за приступ бази података

en: Database name
sr: Назив базе података

en: Database host
sr: Домаћин (host) базе података

en: Database port
sr: Порт базе података
