Migrate Wizard (3.0.6) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Database username
am: የመረጃ ቋቱ ተጠቃሚ ስም

en: Database password
am: የመረጃ ቋቱ የይለፍ ቃል

en: Database name
am: የመረጃ ቋቱ ስም
