Migrate Wizard (3.0.6) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Database
gl: Base de datos

en: Fields
gl: Campos

en: Users
gl: Usuarios

en: Database username
gl: Nome de usuario da base de datos

en: Database password
gl: Contrasinal da base de datos

en: Database name
gl: Nome da base de datos

en: Key
gl: Clave

en: Database host
gl: Anfitrion da base de datos

en: Target
gl: Destino

en: Database port
gl: Porto da base de datos

en: Machine Name
gl: Nome de sistema

en: Default translation
gl: Tradución por defecto

en: Language for this term.
gl: Idioma para este termo.
