Migrate Wizard (3.0.6) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Content types
lv: Satura veidi

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Database
lv: Datubāze

en: Fields
lv: Lauki

en: Users
lv: Lietotāji

en: Database username
lv: Datubāzes lietotāja vārds

en: Database password
lv: Datubāzes parole

en: Database name
lv: Datubāzes nosaukums

en: Key
lv: Atslēga

en: Database host
lv: Datubāzes hosts

en: Teaser length
lv: Ievada garums

en: Target
lv: Mērķis

en: Database port
lv: Datubāzes ports

en: Migration
lv: Migrācija
