Migrate Wizard (3.0.6) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Database username
my: ဒေတာဘေ့စ် အသုံးပြုသူအမည်

en: Database password
my: ဒေတာဘေ့စ် စကားဝှက်

en: Database name
my: အချက်အလက်သိုလှောင်မှုစနစ် (ဒေတာဘေ့စ်) အမည်

en: Database host
my: အချက်အလက်သိုလှောင်မှုစနစ်အား သိမ်းထားသည့်နေရာ (Host)

en: Database port
my: အချက်အလက်သိုလှောင်မှုစနစ် (ဒေတာဘေ့စ်) အားဆက်သွယ်ရန် လမ်းကြောင်း အပေါက် (Port)
