Migrate Wizard (3.0.6) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Fields
se: Giettit

en: Database username
se: Diehtovuođu geavahannamma

en: Database password
se: Diehtovuođu beassansátni

en: Database name
se: Diehtovuođđu namma
