Migrate Wizard (3.0.7) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Content types
eu: Eduki motak

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Database
eu: Datu-base

en: Fields
eu: Eremuak

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Database username
eu: Datu-basearen erabiltzaile izena

en: Database password
eu: Datu-basearen pasahitza

en: Database name
eu: Datu-base izena

en: Key
eu: Giltza

en: Database host
eu: Datu-basearen hostalaria

en: Database port
eu: Datu-basearen portua

en: Default translation
eu: Itzulpen lehentsia
