Migrate Wizard (3.0.7) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Vocabularies
ps: قاموسونه

en: Users
ps: غړي

en: Database username
ps: توکبنسټ کارن نوم

en: Database password
ps: توکبنسټ پټ توری

en: Database name
ps: توکبنسټ نوم

en: Key
ps: کيلی

en: Target
ps: موخه
