Migrate Wizard (3.0.7) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Vocabularies
te: పదజాలాలు

en: Database
te: డేటాబేస్

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Database username
te: డాటాబేసు వాడుకరి పేరు

en: Database password
te: డాటాబేసు సంకేతపదం

en: Database name
te: డాటాబేసు పేరు

en: Database host
te: డాటాబేసు అతిథేయి

en: Database port
te: డాటాబేసు పోర్టు
