Migrate Wizard (3.0.7) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Database username
ur: ڈیٹابیس کا اسم صارف

en: Database password
ur: ڈیٹابیس کا پاسورڈ

en: Database name
ur: ڈیٹابیس کا نام

en: Database host
ur: ڈیٹابیس ہوسٹ

en: Database port
ur: ڈیٹابیس پورٹ
