Migrate Wizard (3.0.8) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: Fields
jv: Field

en: Users
jv: Panganggo

en: Database username
jv: Panganggo database

en: Database password
jv: Sandi database

en: Database name
jv: Jeneng database

en: Key
jv: Kunci

en: Database host
jv: Host database

en: Database port
jv: Nomer port database
