Migrate Wizard (3.0.8) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Database username
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Database password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Database name
km: ឈ្មោះ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Key
km: សំខាន់

en: Database host
km: ម៉ាស៊ីន​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Database port
km: ច្រក​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ
