Migrate Wizard (3.0.8) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Database username
ne: डॉटाबेस प्रयोगकर्ताको नाम

en: Database password
ne: डॉटाबेसको पासवर्ड

en: Database name
ne: डॉटाबेसको नाम

en: Database host
ne: डेटाबेस होष्ट

en: Database port
ne: डाटाबेस पोर्ट
