Migrate Wizard (3.0.11) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: Users
ast: Usuarios

en: Database username
ast: Nome d'usuariu pa la base datos

en: Database password
ast: Clave pa la base datos

en: Database name
ast: Nome de la base datos

en: Key
ast: Llave

en: Database host
ast: Sirvidor de la base datos

en: Database port
ast: Puertu de la base datos
