Migrate Wizard (3.0.11) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Database
cs: databáze

en: Fields
cs: Pole

en: Users
cs: Uživatelé

en: Database username
cs: Uživatelské jméno k databázi

en: Database password
cs: Heslo k databázi

en: Database name
cs: Název databáze

en: Key
cs: Klíč

en: Database host
cs: Adresa serveru databáze

en: Target
cs: Cíl

en: Database port
cs: Port databáze

en: Migration
cs: Migrace

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: Default translation
cs: Výchozí překlad
