Migrate Wizard (3.0.11) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: edit
hi: संपादन करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Vocabularies
hi: शब्दावलीया

en: Database
hi: डेटाबेस

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: Database username
hi: डॉटाबेस उपयोक्ता नाम

en: Database password
hi: डॉटाबेस पासवर्ड

en: Database name
hi: डॉटाबेस नाम

en: Database host
hi: डॉटाबेस होस्ट

en: Database port
hi: डॉटाबेस पोर्ट

en: Default translation
hi: डिफ़ॉल्ट अनुवाद
