Migrate Wizard (3.0.11) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Fields
kk: Өрістер

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Database username
kk: Дерекқор қолданушысының аты

en: Database password
kk: Дерекқор құпиясөзі

en: Database name
kk: Дерекқор атауы

en: Database host
kk: Дерекқор хосты

en: Database port
kk: Дерекқор порты
