Migrate Wizard (3.0.11) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Description
mg: Andinindininy

en: Database username
mg: Anarana ampiasain'ny banky

en: Database password
mg: Teny miafina ampiasain'ny banky

en: Database name
mg: Anaran'ny "Base de données"

en: Database host
mg: Hôte ampiasain'ny banky

en: Database port
mg: Port ampiasain'ny banky
