Migrate Wizard (3.0.11) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: Fields
nn: Felt

en: Users
nn: Brukarar

en: Database username
nn: Databasebrukar

en: Database password
nn: Database-passord

en: Database name
nn: Databasenamn

en: Database host
nn: Database-tenar

en: Database port
nn: Database-port
