Migrate Wizard (3.0.11) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Fields
oc: Camps

en: Users
oc: Utilizaires

en: Database username
oc: Nom d'utilizaire de la basa de donadas

en: Database password
oc: Senhal de la basa de donadas

en: Database name
oc: Nom de la basa de donadas

en: Key
oc: Clau

en: Database host
oc: Servidor de banca de donadas

en: Target
oc: Cibla

en: Database port
oc: Pòrt

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
