Migrate Wizard (3.0.11) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ
