MILE (Menu Item Link Enhancer) (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Node
es: Nodo

en: Block
es: Bloque

en: Block Content
es: Contenido de bloques

en: Block content
es: Bloque de contenido

en: View mode
es: Modo de vista
