MILE (Menu Item Link Enhancer) (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Block
fi: Lohko

en: Block Content
fi: Lohkon sisältö

en: Block content
fi: Lohkon sisältö

en: View mode
fi: Näyttötila
