MILE (Menu Item Link Enhancer) (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: None
uk: Немає

en: Node
uk: Матеріал

en: Block
uk: Блок

en: Block Content
uk: Вміст блоку

en: View mode
uk: Режим перегляду
