Mili - Modern, Multi-purpose Drupal 8, 9, 10 Theme (8.3.0) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Support
tr: Destek

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to parent page
tr: Üst sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Node
tr: Düğüm

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Comment
tr: Yorum

en: Up
tr: Yukarı

en: General
tr: Genel

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: mobile
tr: mobil

en: wide
tr: geniş

en: Social
tr: Sosyal

en: narrow
tr: dar
