Mili (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Node
ne: नोड

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु
