Mili - Modern, Multi-purpose Drupal 8, 9 Theme (8.x-2.0) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Go to previous page
ml: മുമ്പത്തെ താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Go to parent page
ml: പാരന്റ് പേജിലേക്ക് പോകുക

en: Go to next page
ml: അടുത്ത താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Help
ml: സഹായം

en: Core
ml: കോര്‍

en: Node
ml: നോഡ്

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
